Ankylos zobu implantu atsauksmes

“Es vēlos dalīties savā pieredzē ar Ankylos zobu implantu sistēmu, kuru izmantoju, lai atjaunotu manu zaudēto zobu. Šī procedūra bija veiksmīga un pilnībā atbilda manām cerībām un vajadzībām. Pats implantācijas process bija ātrs un efektīvs. Zobārsts bija ļoti prasmīgs un rūpīgs, un viņš rūpīgi strādāja, lai nodrošinātu, ka implanti tika ievietoti precīzi un stabilā veidā. Es nejutu nekādas sāpes vai diskomfortu, un visa procedūra noritēja bez problēmām. Pēc implantu ievietošanas man bija jāgaida dažus mēnešus, lai implanti integrētos.Šajā periodā es ievēroju visus ieteikumus un norādījumus, kas man tika doti, un man nebija nekādu problēmu vai komplikāciju. Kad pienāca laiks likt zobu uz implantiem, es biju pārsteigts par rezultātu. Mans jaunais zobs izskatījās dabiski un ļoti līdzīgs pārējiem zobiem. Es esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Man atkal ir skaists smaids. Noteikti iesaku šo ārstēšanas veidu visiem, kas meklē kvalitatīvu un uzticamu risinājumu zaudēto zobu atjaunošanai.”

Jānis (32) no Kuldīgas

“Man jau gadiem ilgi trūka 2 zobi, un tas ietekmēja manu pašapziņu un spēju ērti ēst. Taču pēc zobu implantu ievietošanas mana dzīve ir pilnībā mainījusies. Procedūra bija pārsteidzoši nesāpīga, un rezultāti ir lieliski. Mani jaunie zobi izskatās dabiski, ka pat mani tuvākie draugi nevarēja pateikt, ka tie ir implanti. Tagad es atkal varu droši smaidīt un baudīt savus iecienītos ēdienus. Zobārstniecības klīnikas komanda bija neticami profesionāla un rūpīga visa procesa laikā. Paldies, ka atgriezāt man smaidu!”

Biruta (52) no Cēsīm

“No brīža, kad ienācu Sirowa klīnikā, es jutos laipni uzņemta un pavisam mierīga. Klīnikas atmosfēra mani uzreiz relaksēja. Zobārstu komanda bija neticami profesionāli, un veltīja laiku, lai rūpīgi izskaidrotu man nepieciešamās procedūras un Ankylos zobu implantu sistēmu.

34 gadu vecumā esmu apmeklējusi vairākas zobārstniecības klīnikas, bet šī izceļas ar savu uzmanību detaļām un pacientu aprūpi. Man kā jaunai profesionālei smaids ir ļoti svarīgs darba kontaktu veidošanā un pozitīva iespaida radīšanā. Diemžēl es pārāk ilgi biju dzīvojusi ar trūkstošo zobu. 34 gadu vecumā es nolēmu, ka ir pienācis laiks rīkoties, un tā bija pareizā izvēle.”

Simona (34) no Rīgas

“Nesen man tika veikta zobu implantācijas procedūra, un es nevaru izteikt, cik ļoti esmu laimīga. Gadiem ilgi biju dzīvojusi ar neērtām zobu protēzēm, kas kļuva par ikdienas cīņu. Pēc konsultācijas ar protēzistu viņš ieteica Ankylos zobu implantus kā pastāvīgāku risinājumu.

No sākotnējās konsultācijas līdz pat zobu implantu ievietošanai viss process bija ātrs un profesionāls. Pati zobu implantu operācija bija nesāpīga un personāls vienmēr rūpējās par to, lai neuztraucos.

Tagad es varu droši teikt, ka zobu implanti ir pilnībā mainījuši manu dzīvi. Man vairs nav jāuztraucas par to, ka protēzes noslīdēs vai radīs diskomfortu. Es varu ēst, smieties un runāt bez liekas domāšanas.”

Ludmila (55) no Jelgavas