Jaunākie raksti

Kā iegūt skaistu smaidu?

Veselīgs un skaists smaids ne tikai ceļ Jūsu pārliecību par sevi un uzlabo to, kā Jūs izskatāties un jūtaties, bet arī ietekmē Jūsu vispārējo veselību un dzīves kvalitāti. Jums vairs nav jāuztraucas par zobu funkciju ēdot, aktīvi sportojot, tīrot zobus, par svaigu elpu, bet, galvenais, nav jāizvairās smaidīt un runāt.

DONA CEĻŠ UZ SKAISTU SMAIDU

Kas mūziķim Donam liek pasmaidīt? Noskaties video un atklāj mūziķa atziņas pozitīvākai dienai!

7 “zero waste” ieteikumi, kā tīrīt zobus, nekaitējot videi

Ar vien vairāk  medijos parādās informācija, kas atspoguļo klimata izmaiņas, dabas katastrofas, globālās sasilšanas problēmas, dažāda mēroga piesārņojumu. Ar vien lielāku atbalstu gūst zero waste princips, kas vairs nav tikai dzīves stila trends, bet reāla, atbildīga dzīves veida kustība.

Inovācijas un modernās tehnoloģijas mūsdienu zobārstniecībā

Pateicoties tehnoloģijām un dažādiem inovatīviem sasniegumiem, vizītes pie zobārsta kļūst ātrākas – tās ekonomē laiku, kļūst vienkāršākas, un galvenais, būtiski samazina diskomfortu, sāpes un stresu. Diemžēl zinātnieki vēl nav atklājuši veidu, kas ļautu zobiem izaugt no jauna.

Porcelāna plāksnītes – plusi un mīnusi

Porcelāna plāksnītes ir lielisks estētiskās zobārstniecības risinājums, kas ļauj Jums iegūt skaistus zobus un tik žilbinoši baltu smaidu. Tās iecienījuši ne tikai Holivudas filmu zvaigznes un slavenības, bet aizvien vairāk pacientu arī tepat pie mums – Latvijā. Šajā rakstā apskatīsim plusus un mīnusus, ar ko Jums jārēķinās, ja apsverat savu smaidu uzlabot tieši ar porcelāna plāksnītēm jeb venīriem.

Kāpēc zobu implanti ir tik dārgi?

Zobu implantu izmaksas ir augstas, bet cik tad var izmaksāt pats zobu implants, kas ir pavisam maza titāna “skrūvīte”? Kā tas iespējams?

Zobu implanti vai protēzes?

Kādreiz klasiskās zobu protēzes bija vienīgā iespēja trūkstošo zobu aizstāšanai, taču tas nav ilgtermiņa risinājums, ne vienmēr nodrošina augstu estētiku un funkcionalitāti mutē. Šeit apkopojām svarīgākos faktus, kas jums jāzina par galvenajām atšķirībām un implantu priekšrocībām.

Ko par Tevi pasaka Tava zobu pastas tūbiņa?

Ko par Tevi pasaka Tava zobu pastas tūbiņa?

Psihologi uzskata, ka 40% no cilvēka darbībām nav apzināti lēmumi, bet gan neapzināti ieradumi. Tas, ko, iespējams, uzskatāt par nenozīmīgu, varbūt pat nepievēršat uzmanību, faktiski veido jūsu ikdienas gaitas un kļūst par dzīves sastāvdaļu. Šie it kā nenozīmīgie sīkumi, tomēr ļauj pateikt šo un to par jums kā personību, kaut vai šis piemērs- kā izspiežat zobu pastu.

Vai zobu implanta izmēram ir nozīme?

Vai zobu implanta izmēram ir nozīme?

Šis provokatīvais jautājums tiek uzdots dažādās jomās un kļuvis ikoniski retorisks. Šoreiz to apskatīsim zobārstniecības kontekstā, tieši runājot par zobu implantiem- to izmēriem un diametriem.

Vai vīrieši tīra zobus citādāk?

Vai vīrieši tīra zobus citādāk?

Daudzos aspektos vīriešu ieradumi krietni atšķiras no daiļā dzimuma pārstāvēm – arī tad, ja runājam par zobu higiēnas ieradumiem.

Kā alkohols ietekmē zobus?

Kā alkohols ietekmē zobus?

Zobus ļoti ietekmē tas, ko mēs ēdam un dzeram. Alkohols ir kļuvis par mūsdienu dzīvesveida sastāvdaļu, kaut gan tas nebūt nav veselīgs, jo tam ir ļoti daudz blakusparādību. Kādu? Noskaidrosim tās!

Gribu veselus un skaistus zobus! Ko darīt?

Gribu veselus un skaistus zobus! Ko darīt?

Mēs apkopojām dažus padomus, kas jums palīdzēs uzturētveselus zobus un mutes dobumu. Tie ir pavisam vienkārši ikdienas ieradumi, kuri neprasa lielus ieguldījumus un, galvenais ir pavisam vienkārši.

Vai pīrsings mutē var ietekmēt veselību?

Vai pīrsings mutē var ietekmēt veselību?

Šobrīd mēles pīrsings aizvien ir populārs gan vīriešiem, gan sievietēm, jo dažiem tas šķiet seksuāli rosinošs, uzbudinoša ķermeņa rota. Taču, kā tas var ietekmēt mūsu mutes dobuma veselību?

Diagnostikas iespējas mūsdienu zobārtsniecībā

Diagnostikas iespējas mūsdienu zobārtsniecībā

Mēs katrs zinām, ka veselības profilakse un diagnostika, ļauj ne tikai rūpēties par veselību, bet dod iespēju savlaicīgi pamanīt, atklāt un veiksmīgāk novērst dažādas veselības problēmas