Mūsdienās zobu implanti ir zobārstniecības ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Pieaugošās pacientu prasības pēc augstas kvalitātes zaudētu zobu atjanošanas, kas vienlaikus ir arī estētisks un funkcionāls risinājums, ir radījušas tādas zobu implantu sistēmas kā ANKYLOS.

Implantācija ir visdrošākais un modernākais risinājums zaudētu zobu situācijās. Pareizi izvēlēti implanti un kvalificētu speciālistu darbs, novērš kaula atrofiju, apjoma samazināšanos un nodrošina perfektu smaidu. Lai pārliecinātos par maksimālu kvalitāti, izvēlieties pasaulē atzītus produktus. Iesakām ANKYLOS implantus, kas ir ļoti populāri un nodrošina visaugstāko kvalitāti – to konstrukcija nodrošina precīzu dabiskā zoba estētikas atveidi un implanta mehānisko stabilitāti.

Ar ko ANKYLOS zobu implanti ir īpaši?

ANKYLOS zobu implanti ir viena no populārākajām implantācijas iespējām. Tā ir arī viena no senākajām, kas tirgū pazīstama jau vairāk nekā 30 gadus. ANKYLOS zobu implanti tiek ražoti Vācijā, uzņēmumā “DENTSPLY SIRONA”. Daudzu gadu pētījumi un dokumentēta klīniskā prakse ir palīdzējusi radīt produktus, kas ieguvuši pasaules atzinību. Mūsdienās šo zobu implantu kvalitāte atbilst maksimālajām Premium klases prasībām.

Mūsdienīgā zobu implanta un kroņa balsta jeb abatmenta savienošanas sistēma “TissueCare Connection” novērš jebkādas mikrokustības un garantē uzticamu aizsardzību pret mikrobiem, kā arī nodrošina implantu ilgmūžību un stabilitāti. Spēcīgs savienojums praktiski novērš kaulaudu izmaiņas un pozitīvi ietekmē smaganu veselību, kas atrodas ap implantu.
Uzņēmums liek lielu uzsvaru uz precizitāti un maksimāli efektīvu rezultātu, tāpēc ANKYLOS zobu implantu ražošana notiek saskaņā ar stingru kvalitātes kontroli, kas aptver visus procesus no izejmateriālu iegādes līdz pat gataviem produktiem. Zobu implanti ir izgatavoti no tīra ķirurģiskā titāna, un tiem ir unikāla mikrostruktūra, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku kaula ieaugšanu.

Kāpēc ANKYLOS?

Maksimāla stabilitāte. Medicīniskie pētījumi apstiprina, ka ANKYLOS implantu sistēma nodrošina maksimālu implantu stabilitāti un atbilst dabisko zobu estētikai.

Izturība un noturība pret deformāciju. ANKYLOS implanti ir izturīgi pret jebkādiem fiziskiem bojājumiem. Implants tā lietošanas laikā izvairīsies no berzes un mikrokustībām, tāpēc iespēja, ka zoba kronis atdalīsies no implanta, ir minimāla. Augstas kvalitātes implanti nodrošina maksimālu izturību pret nodilumu, plaisām un deformāciju.

Žokļa kaula aizsardzība un infekciju samazināšanās. ANKYLOS zobu implanti samazina infekciju risku – hermētisks savienojums starp implantu un kroņa balsta novērš baktēriju veidošanos un nodrošina pienācīgu aizsardzību pret iespējamām infekcijām. ANKYLOS sistēma palīdz saglabāt veselīgas smaganas un garantē izcilu zobu estētiku.

Mūsu mērķis – Jūsu perfekts smaids!

Atcerieties zobārstniecības klīnikas un kvalificēti speciālisti piedāvās Jums vislabāko. Strādājot ar pasaulē novērtētajiem ANKYLOS zobu implantiem, speciālisti garantē implantācijas procedūru profesionalitāti. Ankylos speciālisti izmanto inovatīvas ārstēšanas tehnoloģijas, lai nodrošinātu, ka ikviens pacients saņem vēlamo rezultātu.

Lētas un dārgākas zobu implantu sistēmas?

Sliktas konstrukcijas zobu implants var neizturēt spiedienu, ko radāt, košļājot cietāku pārtiku, piemēram, burkānus, steiku, riekstus vai cietas konfektes. Zobu implanta kronis, kas ir piestiprināts pie zobu implanta, ar laiku var atdalīsies.

Atlūzis kronis liek katru reizi atgriezties pie zobārsta, lai risinātu šo problēmu. Tas rada laika zaudējumu un bieži vien arī papildu izmaksas, kas saistītas ar problēmas novēršanu. Šādos apstākļos Jūs maksāsiet vairāk par slikti izstrādātu “lētu” zobu implantu nekā par augstākās kvalitātes implantu, kas var kalpot daudzu gadu garumā.

Sliktākajos gadījumos, izmantojot zemākas kvalitātes implantus, mēdz lūdz arī pats implants. Šādos gadījumos ir nepieciešama diezgan sarežģīta ķirurģiska manipulācija, lai izņemtu salauzto detaļu.

Vai zobu implanti citās valstīs ir lētāki?

Daudzas zobārstniecības prakses ārzemēs, piemēram, Turcijā sola ārstēšanu pabeigt tikai divu apmeklējumu laikā. Tomēr, katrs pacients ir atšķirīgs, un atkarībā no individuālā gadījuma Jums var būt nepieciešami vairāki apmeklējumi dažu mēnešu laikā.

Piemēram, Jums tiek uzstādīti “lētāki” zobu implanti, un viss šķiet labi, Jūs lidojat atpakaļ uz mājām un pēkšņi rodas sāpīga infekcija. Zobārstam Latvijā būs grūti precīzi noteikt problēmas rašanos iemeslus, jo viņi nebija tie, kas sākotnēji uzstādīja zobu implantus, tāpēc pēkšņi rodas papildu izmaksas, lai atgrieztos klīnikā ārzemēs, lai saņemtu papildu ārstēšanu un konsultācijas.

Ne tikai tas, Jums ir arī jāapsver papildu izmaksas, piemēram, izmitināšana, budžets ēdienam un dzērieniem uzturēšanās laikā, ikgadējais darba atvaļinājums vai slimības lapa, jāņem vērā daudz svarīgu lietu. Tāpēc padomājiet, ka varbūt Jums izdevīgāk ir ievietot zobu implantus tepat un nekur nebraukt.