Īsta zobu sajūta mutē pateicoties Ankylos implantiem

Tikai zobu implanti spēj nodrošināt pilnīgi dabīgu sajūtu mutē – nav ierobežojumu ēdot, sportojot. Vai tā ir svarīga biznesa tikšanās, vai romantisks randiņš- Jūs vienmēr būsiet pārliecināts par sevi – Jūsu smaids būs labākā vizītkarte.

Jums nebūs jāuztraucās, ka protēze, kas balstīta uz implantiem varētu izkustēties no vietas, vai jums jāatsakās no saviem iecienītākajiem ēdieniem tikai tāpēc, ka nevarat sakošļāt. Arī savstarpējā saskarsmē – atjaunojot savu smaidu, atgūsiet pārliecību par sevi – komunikācijā ar citiem. Zobu implanti ir vienīgais risinājums, kas rada slodzi uz žokļa kaulu un neveido zobus aptverošā kaula dimensiju samazināšanos.
Kāpēc tas ir būtiski? Tāpēc, ka kauls bez slodzes atrofējas – samazinās, tā apjoms. Defekts vizuāli būs redzams tieši blakus iztrūkstošajiem zobiem/zobam – ar laiku atkāpsies smaganas, defektam blakus esošie zobi kļūs kustīgi un vizuāli tas ir ļoti pamanāms Jums runājot, smejoties vai plati smaidot.

Perfekts smaids

Ankylos sistēma piedāvā estētiskus risinājumus jebkurām prasībām un dažādām klīniskajām situācijām. Ja protēzi, kas fiksēta pie implantiem jebkad būs nepieciešams nomainīt, Jūs varat būt pārliecināti, ka Jūsu zobārsts arī pēc vairākiem gadiem spēs sagādāt visus nepieciešamos komponentus, neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā Jūs atradīsieties. Jūsu smaids ir drošās rokās, ja izvēlaties Ankylos.