Ankylos implanti paātrina dzīšanu

Aizvietojot zobus tieši ar Ankylos zobu implantiem
Jūs iegūsiet ne tikai skaistu smaidu, bet vairākus citus ieguvumus ilgtermiņā.

Ankylos implantiem ir ātrs ieaugšanas/integrācijas process

Implanta vītne un tās mikrostrukturētais pārklājums, gan pats materiāls veicina dzīšanas procesus un tā integrāciju kaula audos.

Unikālā virsmas struktūra ir maksimāli pielīdzināta cilvēka dabīgajam kaulam, tāpēc tā stimulē ātrāku kaula reģenerāciju un implanta ieaugšanas procesus.

Implants pilnībā ieaug žokļa kaulā: augšžoklī pēc 4-8 mēnešiem, apakšžoklī pēc 2-6 mēnešiem.

Bioloģiksi saderīgs titāns

Ankylos implanti ir ražoti no ķirurģiskā titāna. Šis materiāls ir saderīgs ar cilvēka ķermeni un laika gaitā pilnībā integrējas, ieaug kaulaudos.

Veicina dzīšanu

Īpašā implanta virsma, Ankylos implantu materiāls sekmē tā intergrāciju žokļa kaulā un veicina dzīšanas procesus. Implants ir izgatavots no tīra ķirurģiskā titāna un tiem ir unikāla mikrostrukturēta virsma, kas paātrina un sekmē dzīšanas procesus, nodrošina optimālus apstākļus drošai un ātrai implanta dzīšanai, integrācijai žokļa kaulā.

Izvēlies smaidīt!

Kāpec Tev būtu jāizvēlas Ankylos?

Atbilde ir pavisam vienkārša – visā pasaulē tikai dažas zobu implantu sistēmas var lepoties ar klīniskajiem sasniegumiem ilgtermiņā, daudzpusīgajām īpašībām un priekšrocībām, kas ir būtiski, lai sasniegtu izcilu ārstēšanas rezultātu. Atjaunojot trūkstošus zobus ar implantiem, jūs iegūsiet ne tikai skaistus un veselus zobus, smaganas, bet arī pārliecību par sevi un vēlmi smaidīt biežāk. Pieprasiet savam zobārstam ar atzīto Ankylos kvalitātes garantiju.